Tauragės r. Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras

 

 

 

„Gėlių skėtis“

 Gegužės 21 d. mokiniai gamino dekoraciją „Gėlių skėtis“, kuri bus panaudota vaidinimo metu -„Batuotas katinas“. Iš spalvoto popieriaus kirpo lapelius, juos susegė pasinaudodami susegėju. Susegtas gėles puošė iš kiaušinio įdėkliukų iškirptomis ir įvairiomis spalvomis nuspalvintomis gėlytėmis ir sagomis. Pagamintas gėles klijavo ant skėčių.

 Gaminant dekoracijas skatinome specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių iniciatyvumą, kūrybiškumą, išradingumą bei pasirengimą  nugalėti iššūkius. Suteikėme galimybę kurti patiems, mokyti gerėtis ir džiaugtis.

 Spec. mokytoja metodininkė Rolanda Lukošienė

 

 

 

 Puokštės iš vaisių ir daržovių

Š.m. gegužės 9 d. Emilijos šeimynos ugdytiniai dalyvavo Skaudvilės Atviroje Jaunimo Erdvėje kur buvo kuriamos puokštės iš vaisių ir daržovių. Mus maloniai sutiko ir savo patirtimi pasidalino SAJE darbuotoja Monika Gerulė.  Vaikai prisiminė vaisių pavadinimus ir kur jie auga. Kalbėdami apie daržoves kai kurias jie matė pirmą kartą. Pvz. smidrai, įvairūs čili pipirai, prieskoninės žolelės. Aptarė jų formas, dydžius, spalvas. Po to kibo į darbą. Ant medinių iešmelių vėrė vaisius, daržoves. Jas komponavo pagal dydį, aukštį, spalvinę gamą. Šis kūrybinis darbas jiems labai patiko. Visi džiaugėsi puikiu, nuostabiu galutiniu rezultatu. Dėkojo Mildai už naują patirtį, gerą emociją. Pasidalino mintimis kam šitos nuostabios puokštės atiteks.

Vyr .spec pedagogė E.Rašinskienė

 

 

Druskos tešlos darbeliai

Gegužės pirmą ir antrą savaitę per technologijų pamokas, kūrybos būrelio ir auklybos metu  mokiniai užsiėmė kūrybine veikla – minkydami druskos tešlą, kurdami įvairius dekoratyvius ir naudingus, gaminius. Jie išmoko ruošti tešlą iš miltų, druskos ir vandens, tada lipdė įvairias figūras, pavyzdžiui, gyvūnus, papuošalus ir maisto produktus. Procesas apėmė formavimą, minkymą ir tekstūros pridėjimą naudojant įrankius. Po džiovinimo kūriniai buvo nudažyti įvairiais dažais. Druskos tešlos minkymas padėjo mokiniams lavinti smulkiąją motoriką, kūrybiškumą ir rankų darbo įgūdžius. Tai taip pat suteikė atpalaiduojančią ir terapinę patirtį, ugdė bendravimo ir socialinius įgūdžius per grupinę veiklą.

Mokytoja Ona Buitkienė

 

 

 

Piešimas smėliu - užburianti pasaka, kurioje smėlis magiškai pavirsta į nuostabius piešinius, piešiniai – į jaudinančią istoriją.

Piešimas smėliu – tai neįprastas ir įdomus būdas sukurti originalius paveikslus. Vaiko užduotis – palaipsniui žadinti vaizduotę piešiant  smėlyje. Šia technika sukurti paveikslai yra nuotaikingi lavinantys kūrybiškumo, konstravimo, matematikos ir matavimo, technologijų įgūdžius.

Mokytoja: Alma Šaulienė.

 

 

 

 PIEVŲ GĖLIŲ ŠUKUOSENA -  mylimoms  mamytėms.

Visą savaitę 3-4a klasės mokinukai ruošė sveikinimą mamytėms. Dailės, technologijų, gamtos pažinimo pamokų metu gaminome mamytės paveikslą. Mokiniai mokomi dirbti ilgą laiką. Mokomi pažinti gamtą, skirti gėles, pakartoti ir prisiminti jų pavadinimus. Artėjant šventei keliavome į pavasario gėlėmis žydinčią pievą, sukurti mamytei šukuoseną.

  STEAM užsiėmimų pagalba ugdomas mokinių darbštumas, kūrybiškumas, meilė gamtai ir savo artimui.

Mokytoja: Alma Šaulienė

 

 

 

 

Bendras telefonas: (8-446) 58246

Direktorius: (8-446) 58246

Pavaduotoja: (8-446) 58554

Buhalterija: (8-446) 58554

E-pastas:

rolandas.beisys@skaudvileuvgc.lt

 

 

 

Tauragės r.
Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras
-----------------------------------------
Adresas:
Turgaus a. 6, Skaudvilė,
LT-73424 Tauragės r.
Įstaigos kodas 190986889
A/S: 584010041600070113